Spor hocası, bahçesinde güzel bir sabahın tadını çıkarırken, iki genç kız öğrencisini bekliyordu. Havanın tazeliği ve kuşların şarkıları, her şeyi daha da güzelleştiriyordu. Öğrencileri gelmeden önce, bahçenin her köşesini dikkatlice kontrol etti ve ders için hazırlandı. Genç kızlar sonunda bahçeye geldi, neşeli ve heyecanlıydılar. Hoca, onlara sıcak bir gülümsemeyle yaklaştı ve antrenmana başladı. İlk önce, vücutlarını ısınmak için hafif bir koşu yaptırdı. İki genç kız, bahçenin etrafında tur atmaya başladılar, gülüşerek ve enerjik bir şekilde.

Daha sonra, spor hocası onlara temel spor tekniklerini öğretti. İlk başta bazı hareketler zor gelebilirdi, ama öğrenciler sabırla çalıştılar ve hocanın yönlendirmelerini dikkatle takip ettiler. Her yanlış hareketten sonra, hocanın nazik düzeltmeleri ve teşvikleri öğrencileri daha fazla motive etti. Bir süre sonra genç kızlar fark etti ki hoca olması gerektiğinden daha ilgili davranıyordu.

Kızlara hususi olarak eğilmelerini söylüyordu ve götlerinin dibine giriyordu. Çaktırmadan amcıklarını ve götlerini kokluyordu. Kızlar bu durumu çok geç anladı, hoca bu sırada onlardan faydalanıp arkadan dayadı. Spor koçunun kalkan sikini görünce niyetini anladılar. Kızlar kalkan siki görünce azdılar ve hocalarıyla evin içerisine girdiler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.