Sürekli birliktelik yaşamak isteyen olgun kadını kocası bir türlü dizginleyememektedir. Salonda tırnaklarını törpülerken yanına gelen kocasına hadi sikişelim dediğinde geceliğinin önünü açarak bankoya yaslanır ve içine girmesini bekler. Eleman karısını başından savmak için üvey oğlunla biraz vakit geçirmelisin diyerek oradan uzaklaşır. Amındaki ateş ile tek başına kalan kadın salona geçerek biraz şekerleme yapmak ister.

Salonda yarı çıplak bir şekilde uzanırken oğlu içeriye girer. Elinde telefonla içeriye giren oğlan oyun oynadığı için hiç bir şeyin farkında değildir. Kanepede üstsüz yatan annesini gördüğünde birden korkar ve babamın yeni karısı da efsaneymiş diyerek telefonuna döner.

Bu sırada uyuyor numarası yapan kadın, göz bandını çıkartarak oğlunun geldiğini görür ve çaktırmadan geri kapatarak seni istiyorum, beni elle ve göğüslerimi okşa gibi azdırıcı kelimeler kullanınca oğlanın aklını karıştırır. Babasının etrafta olmadığını fark eden yakışıklı ise üvey annesinin seksi fotoğraflarını çekerek telefonuna kaydeder. Tam onlara baktığı sırada annesi beni ellemeyecek misin der ve üvey oğluyla yakınlaşarak içindeki arzuları dizginler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments