Annem gittiğinden beri babamla yaşamaya başlamıştım. 18 yaşıma girdiğimde özgürüm ve bana kimse karışamaz kafasına girdiğim için eve sürekli erkek getiriyordum. Bu durumdan şikayetçi olan babam beni bir kaç kez kiliseye götürse de seks yapmayı gerçekten çok seviyordum.

Bu davranışlarım babamın canına tak ettiğinde beni başka bir yere yerleştireceğini söyledi. Bu kişiler yaşlı bir çiftmiş ve genç kızların bu tarz sorunlarını çözüyorlarmış. Öyle saçmalık mı olur desem de babam kolumdan tuttuğu gibi o insanların evine getir.

Ben hala bana ders vermeye çalışıyor ve şaka yapıyor sanıyordum ki beni bu insanlarla baş başa bırakıp evden gitti. Bu kişilerden biri kendisine büyükanne diğeri ise büyükbaba dememi istiyordu. Mecbur geldik evin kurallarına uymak zorunda olduğumun düşüncesiyle onlara istedikleri gibi hitap etmeye başladım.

Evde kalan bir başka kız ile tanışmam uzun sürmedi ve onunla aynı takım elbiseleri giydik. Akşam olduğunda hep birlikte kart oynadık ve odamıza gidip yattık. Bu evde tamamen çıplak uyunduğu için üstümüzde hiç bir şey yoktu ve ev arkadaşımın üstüne atlayarak onu öpmek istedim.

Sanki o da beni arzuluyormuş gibiydi fakat yanılmıştım. Kendisi büyükbabadan önce sana dokunamam dediğinde aklım başımdan gitmişti. Ona gerçekleri anlatmasını istediğimde, büyükbabanın onu siktiğini öğrendim. Buradan kaçıp kurtulmak için bir şeyler yapmalıydık ve en uygun yolun büyükbabayla ilişkiye girip büyükannemize söylemek olduğuna karar verdik.

Gece yarısı gelen yaşlı adam ile sikişmeye başladık ve en son işini bitirdiğinde büyükanne de odaya girdi. Ben buradan kurtulacağım zannederken meğer oda arkadaşım bana yalan söylemiş ve beni kandırmış. Büyükanne dediğimiz kişi de işin içindeymiş ve tüm gece olanları videoya çekmiş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Cuckold 1 sene ago

    Admin rica ediyorum alt yazili family cuckoldlar getir rica ediyorum