Güzel bir gecenin sabahında çıplak uyuyan çiftimiz uyanır. Masmavi gözleri olan esmer balık etli kadın erkek arkadaşı içeriden geldiğinde uyandı ve penisine yapışarak emmeye başladı. Karnının değil amcığının aç olduğunu söyleyerek yemeye başlıyor. Eleman sertleşen şeyi yatakta domalan kız arkadaşına kafasını sokuyor ve hatun kendini geriye iterek tamamını alıyor.

Hiç ileri geri yapmıyor sabit bir şekilde duruyor fakat kaşar hatun kendi işini görüyor. Sabahın erken saatlerinde kontrolü eline alan herif kızı kalçasından kavradığını gibi sertleşmeye başlıyor. Kızın bağırıp çağırması onu daha çok azdırıyor olsa ki sürekli hızlanıyor ve en son kontrolü kaybederek yarağı am deliğinden çıkıyor.

Kızın arka deliğini daha önce defalarca kez düzdüğü için artık yeterince genişlemiştir. Bu sayede ne kadar büyük bir penisi olsa da ona sokarak manitasının canını acıtıyor. Acı ile birlikte yatak örtüsünü sım sıkı tutan kadını bu kez bacak omuza alarak götten giriyor. Henüz kahvaltı yapmamış olan bu bireyler günün erken saatlerinde cinselliğe doyuyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment