Kocası yoğun çalıştığı için iki aydır şehir dışındadır. Bugün dönecek diye sevinen kadın evin her yerini süsler. Güzel bir yemek sonrasında eşiyle cinsel birliktelik yaşamayı hayal ediyor. Son dakika telefon geliyor ve adam arayıp gelemeyeceğini söylüyor. Hatun telefonda isyan edip kendini değersiz hissettiğini belirtiyor. Peki adam ne yapsa beğenirsiniz? Karısının suratına telefonu kapatıyor.

Azgınlıktan gözü dönen kadın mutsuz bir şekilde koltuğa oturup hevesle şişirdiği balonları patlatıyor, duvardaki süsleri koparıyor. Bu sırada kapı çalıyor ve elinde gitarlı adam şarkı söyleyip not iletiyor “Beni romantik kocanız gönderdi, sizi çok seviyor ve özür diliyor”.

Bunun üzerine sinirli hatun adamın elindeki çalgı aletini alıp kırıyor ve suratına kapıyı kapatıyor. Tekrardan zile basan çalgıcı hanımefendi o benim ekmek teknemdi neden kırdınız diye isyan ediyor. Bunun üzerine şarkıcıyı eve davet eden azgın karı ihtiyaçlarını onunla giderecektir. Utanmadan kocasını arayıp gönderdiği elemana vurduracağını söylüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.