Yıllardır market işleten yaşlı tontiş amca ilginç bir gün geçirecektir. Düzenli gelen müşterisiyle kasada sohbet ederken içeriye sarı saçlı bir bayan giriyor. Uzun paltosunun altında topuklu ayakkabılarıyla tak tuk yere vurarak dükkanda dolaşıyor. Dolaptan soğuk şişe su alıp kasaya geliyor ve yaşlı adama bakarak ağzına sokup kapağını yalıyor.

Şişeyı vurarak kasaya bırakıyor ve reyonlar arasında tekrardan dolaşmaya başlıyor. Eski müşterisi ve meraklı marketçi adam peşinden gidiyorlar. Reyonların arkasında paltosunu yere seren kadın bulduğu salatalık ile mastürbasyon yapmıştır. Zevkten fışkıran am suları yerleri ıslatmıştır. Bu terbiyesizliğe daha fazla dayanamayan dükkan sahibi hemen polisi arayıp durumu anlatır.

Memur bey geldiğinde ise yerde amıyla oynayan hatunun dediği şey “Büyük bir sike ihtiyacım var polis bey yardım edin” bunun üzerine üniformalı lavuk fermuarını açıp büyük yarağını çıkarır. Azgın kaşarın ağzına verecekken yaşlı marketçi kafayı yer bağırmaya başlar. Üniformalı ona çıktığı deliğe dönmesini söyler! Tek ihtiyacı sikilmek olan bu hanımefendinin amını ve götünü dümdüz edecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment