Ressam sevgilisinin kendisinden ayrılmasını kabullenemeyen eleman oldukça öfkeli bir şekilde intikam almak ister. Kadının resim sergilediği dükkana gider ve yanında getirdiği kırmızı sprey boya ile güzelim resimleri berbat hale getirir. Bunu gören çalışan kadın, erkeği depoya götürür ve hem polisi hemde bu resimlerin sahibini arayarak dükkana gelmesini söyler.

Ressam kadın dükkana geldiğinde ortalığın rezil bir halde olduğunu görür ve depoya girer. Girdiği sırada suçlu ile çalışanının dudak dudağa öpüştüğünü görünce bağırıp çağırmaya başlar. Bu yakışıklı adamdan etkilenen çalışan patronuna bizi yalnız bırakır mısın diyerek müsade ister. Fakat patronun hiç bir yere gitmeye niyeti yoktur.

Bu erkeğin büyük penisini isteyen bayanlar birden yere oturur ve sen yalıcaksın ben emeceğim gibi kavga etmeye başlarlar. Yaptığı piçliğin karşılığında iki olgun bayanın siki başında kavga etmesine sebep olan eleman halinden oldukça memnun bir şekilde kızları sıraya dizerek ilişkiye girer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • anonim 1 sene ago

    hem ava addams, hem lisa ann. iki kraliçeyi aynı anda sikmek. vay anasını

  • pornlog 1 sene ago

    Lisa ann ve ava addams gibi sektörün efsaneleşmiş 2 ismini siken noname yarrağı büyük biri yerine yarrağı orta boy olan ve sağlan sikici biri daha iyi olurdu duvrdan duvara vura vura sikilmesi lazım bunların