Hiçbir şeye yeteneği olmayan Danny can sıkıntısından resim kursuna katılmıştır. Bugün şanslı günü olacağından haberi yoktur. Resim hocasının karısını sikmek onun kısmeti olacaktır. Olayların nasıl geliştiğine hemen göz atalım.

Öğrenciler sınıfa geldikten sonra öğretmenlerinin açıklamasıyla bugün çıplak bir kadını çizeceklerini öğrenirler. Ellerine boyalarını alıp tuvalin başında hocanın getireceği modeli beklerler. Öğretmen kendi karısını çıplak bir halde öğrencilerinin karşısına çıkaracaktır. Fakat eşinin tek bir şikayeti vardır yatakta kocası tarafından sert sikilememek! Sınıfa gelen büyük memeli kadın ortaya geçip oturur.

resim kursuna giden adam öğretmenin karısını sikecektir
Resim öğretmeninin karısına gözü dikti sikmek için fırsat kolladı

Gözlüklü öğrenci Danny çıplak bayanı görünce aklını yitirmiştir. Resim çizmekle falan ilgilenmez sadece kıza bakarak hayallere dalıp gider. Öğrencilerinin ne çizdiğini kontrol eden adam herkesinkini çok beğenir fakat Danny’in yaptıklarını görünce onu azarlayıp karısının önüne fırlatır. Amcığı göstererek buraya bakıp ilham alacaksın der. Tam bu sırada telefonu çalar, hocanın yaptığı çalışmalardan birisi sergilenecektir. Telefonda bunu duyunca çok heyecanlanır ve sınıftan müsaade isteyip kısa süreliğine dışarıya çıkar.

Adamın eşiyle yalnız kalan büyük yaraklı oğlan kadını sınıfın ortasında sikecektir. Bütün olan biteni çizen diğer öğrenciler her şeyi resmedecektir. Görüşmesi biten hoca içeriye girdiğinde çocukların yaptığı çalışmalara bakınca sövmeye başlar. Siz benim karımı mı aşağılıyorsunuz dediği sırada kafasını çevirir ve ortada olup biteni görür. Danny’i sınıfın ortasında koşturmaya başlar. Tabi fırlama hemen kapıdan çıkıp kaçacaktır. Artık yakalanmış mıdır orasını bilmiyoruz 😂

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

  • Admin 4 sene ago

    Videodaki oyuncunun adı Elizabeth Romanova, iyi seyirler dilerim.

  • Acilmiyo 4 sene ago

    Video acilmiyoki amk 2 ci link ekle admin

  • Esra 4 sene ago

    Bu adamın sikine bayılıyorum offf keşke bunun gibi biride benim amcigimi sikse asla bıkmadan siktiririm kendimi