Polis, suçlu kadını tutukladıktan sonra onu adalete teslim etmek için karakola götürmek üzere yola çıktı. Ancak suçlu kadının fiziksel görünümü, bazı polis memurlarının aklını karıştırdı. Bu nedenle, suçlu kadını adalete teslim etmek yerine kendi aralarında yasadışı bir anlaşmaya karar verdiler.

Suçlu kadının kelepçelerini çözdüler ve ellerini serbest bıraktılar. Bu aşamada, suçlu kadının etrafında toplanan polis memurları, kadına dokunmaya başladılar. Bu davranışlar kabul edilemez ve kesinlikle yasa dışıdır. Kadının bütün vücuduna dokunan şerefsiz polis memurları taciz etmeye başlar. Suçlu kadın buradan kurtulmadının umuduyla ses çıkarmaz. Mecburen dizlerinin üzerine çöker ve etrafında toplanan memur beylerin yarrağını ağzına alıp sakso çekmeye başlar. Tabi bir kere kalkan yarak boşalmadan inmez değil mi? Kadının anüsüne ve vajinasını yarakla doldurmaya başlarlar. Taciz ettikleri suçlu kadına gangbang yapan haysiyetsiz polisler önlü arkalı sikerken kendi aralarında gülüşürler. İşleri bittiğinde ise kadının büyük göğüslerine döllerini akıtırlar.

Polis memurları, suçlu kadının görünümü nedeniyle yaptıkları bu yanlış anlaşma ve sonrasında davranışlarıyla suça ortak olmuşlardır. Bu durum, polis teşkilatının saygınlığını ve güvenilirliğini zedelemektedir. Polis memurları, yasa dışı faaliyetlerde bulundukları için cezalandırılmalıdır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.