Duştan çıktıktan sonra telefonu çalan milf havluyla oturmaktadır. Bu sırada kapı çalar çocuk yemek siparişini getir. Kadın paketçi genci kendisine bakarken yakalar. Hatunun fiziğine diyecek bir şey bulamıyorum, taş desem az kalır her halde.

Islak ıslak duştan çıkınca beyaz havlusunu üzerine örtüp tekli koltuğa yayılmış telefonda car car konuşuyor. Bu sırada banyodan önce verdiği yemek siparişi geliyor. Kapıyı açıp içeriye bırakmasını söylüyor, bu sırada genç adam bir yerlerden tanıdık gelmektedir. Hangi okulda okuduğunu falan soruyor, sonrada oğlunun sınıf arkadaşı çıkıyor. Kendisini ben annesiyim diyerek tanıtıyor.

Olgun kadın bekle sana bahşiş vereceğim diyerek arkasını dönüp cüzdanından para alıyor. Bu sırada arkasına baktığında çocuğun onun götüne baktığını görüyor. Sen beni mi kontrol ediyorsun? diye soru soruyor. Utancından yerin dibine giren adam özür diliyor. Havluyu atıp o koca götünü ve taş gibi memelerini sergiliyor. Sonuçta arkadaşının annesi olduğu için utancından gözlerini kapatmaya çalışan adam bakın neler yapacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.