Üniversitede okurken arkadaşım ve ben sürekli karı kız koşturuyorduk. Yeri geliyor düşürdüğümüz karılarla takılmaktan okula bile gitmiyorduk. İkimizin ailesi de varlıklıydı ve arabayla tüm gün gezip eğleniyorduk. Kızlarda bizdeki paranın kokusunu alınca etrafımızda dört dönüyordu. Okulda adı kaşara çıkan iki kız bulduk. Ama bütün erkekler bu kaşarlara yazdığı için arkadaşımla onları düşürmenin zor olduğunu düşünmeye başladık. Sonra birbirimizle iddiaya girdik.

İlk kim eve getirirse öteki 1 aylık tüm masrafları çekecekti. Öncelikle kızların nerede kaldığını bulmalıydım. Eğer devlet yurdunda kalıyorsa geceleri çıkmaları zor olurdu. Kızların üniversitenin özel yurdunda kaldığını öğrenince hemen arabama atlayıp yurdun önüne gittim. Orada olan kafelerden birine oturdum ve beklemeye başladım. Çok geçmeden bu kaşarları gördüm fakat yanlarında erkek vardı.

Mecburen işleri başka güne bırakmam gerekiyordu. Bir kaç gün sonra aynı mekana gittim ve hatunlar oradaydı. Yanlarında da erkek olmayınca hemen masalarına giderek muhabbeti kurdum. Espri yaparak hatunları kahkahaya boğdum ve akşam için sözümü almıştım. Ev arkadaşım olan piçe de hiç ses etmeden kızların gelmesini bekledim.

Hatunlar gelince bir şişe şarap açıp keyfimize baktık. Hatunların kafalar güzelleşince zaten soyunmaya başlamıştı. Arkadaşımla kaş göz işaretleriyle eşlerimizi seçmiştik fakat bu bir şeyi değiştirmiyordu çünkü swinger yapmayı çok seviyorduk. Bu fıstıklar üstlerini çıkartırken bende telefonumdan periscope uygulamasından canlı yayın açarak bu kaşarları cümle aleme izlettim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.