Ergenlik döneminde penisi olması gerektiğinden fazla büyüyen eleman bu konuda sıkıntı yaşayacağını düşünerek annesine danışmayı düşünüyor. Salonda kitabını okuyarak vakit geçiren kadının yanına gittiğinde ciddi bir sorunun olduğunu söylüyor. Sonra konuşuruz diyen kadına ısrarcı olarak devam ediyor ve annesini meraklandırıyor. Konuya söyleyeceğim ama gülmeyeceğine söz ver diye başlayan çocuk durumu anlatıyor.

Gülmemek elde değil ve kadın gülücüklerle göster bakalım diyerek siki görmek istiyor. Ardından eleman altını çıkartarak nevaleyi ortaya seriyor. Annesi gördüğü gibi yakından bir bakalım sakin ol diyor ve sıvazlamaya başlıyor. Kalkmamış hali bile çoğu sikten büyük olan bu penis, koca memeli kadını azdırmaya yetiyor da artıyor. Birde ağzıma alayım bakayım durum nasıl olacak dediğinde çocuk çok şaşırıyor. Annesinin ağzına verdiğine inanamayan velet sikinin git gide büyümesinden dolayı endişeli.

Tecrübeli milf ise önceden gördüklerinden çok daha büyük olmasını değerlendirmek istemektedir. Fakat daha yalarken ağzında sıcaklık hissederek boşalan çocuğunun karşısında hayal kırıklığına uğruyor. Başka bir gün telefonda iken yanına gelen çocuğu ile yarım kalan işini tamamlamak isteyen 33 yaşındaki güzellik önce kıçını hemen ardından güzel memişlerini sergiliyor. Çocuğuna bunu sevdin mi oğluşum diye seslenirken evladından almış olduğu anne tam bir orospusun lafı üzerine hem sinirlenir hem azgınlaşır.

Salonun köşe koltuklarında annesini domaltıp pompaya başladıktan bir süre sonra babasının geldiğini duyarak hemen toparlanıyorlar. Zavallı olgun kadının arzuları yine içinde kaldı ve tam anlamıyla bu penisin tadını çıkartamadı. İstediği şeyi almakta ısrarcı kadın sonraki gün yeni aldığı iç çamaşırlarını göstermek için evladını yanına çağırıyor ve günlerdir yarım kalan işi tamamlama fırsatı buluyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments