Meşhur sitenin en büyük çavuşuna sahip olan adamımız barmenlik yapmaktadır. İşlerin yoğun olmasından dolayı patronu yeni kız eleman alır. Eğlence mekanında artık iki barista olarak çalışacaklardır. Hatunun tecrübesiz olmasından dolayı ona güzel bir eğitim verilmesi gerekiyor. Bu işi bilen birisinden öğrenmesi gerekiyor.

Eleman alırken güzel olmasına, memelerinin büyük olmasına özen göstermişler. Böyle bir pilici barda içki servisi yaparken düşünün… Çok fazla müşteri çekecektir buda patronun işine gelir. Şimdi konumuza dönelim bu hatuna eğitim nasıl verilecektir. Tecrübeli çalışan temelden başlayarak kokteyl nasıl yapılır anlatıyor. Fakat uzun saçlı kızın pek umurunda değildir.

Her konuyu sokuşa getirmeyi başarıyor, işini kaybetmek istemeyen adam ise kendisini bozmadan işin ince detaylarını anlatmaya devam ediyor. En sonunda azgın karı kırmızı tişörtünü çıkarıp fırlatıyor, sütyen kullanmadığı için bütün malını mülkünü meydana seriyor. O güzel göğüsleri gördükten sonra yapacak pek bir şey kalmıyor.

Günah benden gitti diyen barmen adam kafayı daldırıp yasak elmanın tadına bakıyor. Hatunun kasayı yağlayıp kobrayı analdan içeriye salıyor gitsin. Bir ara patron kontrole geldiğinde kaşarı barın altına sokup saklıyor ve vurmaya devam ediyor. 28 dakikalık kaçamağın sonlarında yakalanıyorlar ve işten atılıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments