Oğlanın tek bir fantezisi vardır annesini sikebilmek. Sevgilisine çakarken hep onun hayalini kurmuştur. İşte bugün o hayal gerçekleşecektir. Üçlü grup seks yapma imkanını sonunda bulacaktır. Şimdi olaylar nasıl bu raddeye geldi ondan bahsedelim. Manitasıyla birlikte eve gelen oğlan ebeveyni ile tanıştıracaktır. Tabi çıtır manita biraz fazla rahattır. Çocuğun annesine yaptıkları bütün fantezileri anlatmaya başlar.

Sevgilim anneme bütün fantezilerimi anlattı

Genç çift seks konusunda çok rahattır, swinger partilere katılarak günlerini gün etmektedirler. Bunu olgun kadına söylediklerinde biraz tepki çekiyorlar. Birde patavatsız sürtük şöyle diyor.”Oğlun benimle sikişirken sürekli senin hayalini kuruyor” bunun üzerine çocuk inkar eder çünkü hemen karşısında annecik oturmaktadır. Milf kadın gelini olacak kızı pek sevmez. Çocuklar odasına geçerler takılmak için, tek başına salonda oturan milf de geceliğini giyerek yatağına çekilir kitap okumaya başlar.

Bütün fantezilerimi anlattı

Oğlu sevgilisini sikerken çıkan çığlıklar anneyi rahatsız etti

Tabi gecenin sessizliğini bozan bir şey vardır, oğlunun odasından gelen sikiş sesleri… Kızı hardcore siktiği için çığlıklar yükselmektedir. Ayıp olmaması için bir şey demez kitabını okumaya devam eder ama olacak iş değildir. Duyduğu seslerden bir süre sonra etkilenir ve iç çamaşırını çıkarıp yatakta mastürbasyona başlar. Kadın yan odadan kendi isminin geçtiğini duyunca şok olur.

Altımdayken annemmiş gibi inle

Motor kız sürekli oğlanın annesiymiş gibi taklit yaparak yatakta bağırır. Gençler kendi aralarında konurken üçlü yapmaya karar verirler. Tek sorun yan odadaki kadını bu işe dahil olmaya ikna etmektir. Üstlerini giyinip milfin odasına gelirler, çocuğun manitası şöyle der. “Oğlunun siki bir türlü inmiyor ve çok büyük baş edemiyorum. Annesi olarak bu işe bir çözüm bulur musun?”

İlk başta baban çok kızar bunu yapmam dese de çocuğunun sikini görünce şok olur arzulamaya başlar. Çünkü çok büyüktür ama bir yandan da canı acıyacak diye korkar. Gençler ısrar ederek yavaş davranacağız sana der. Ebeveyni yatakta üçlü grup yapmaya ikna edeceklerdir.


Bu kadının oynadığı diğer filmi izlemek ister misin? O zaman resmin üzerine tıkla ne bekliyorsun!!

Arkadaşının annesine kaymak için dahice bir plan yaptı

Böyle arkadaş olur mu derseniz yorumu size bırakıyorum. Çok yakın olduğu kankasının anasına göz koyuyor. Onun büyük göğüslerini yalayabilmek için oğluyla birlikte bir yol arıyorlar.

arkadaşımın annesinin memelerini yaladık

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Antalya07 4 sene ago

    siteniz super adminler boyle devam edin eger premium uyelik varsa alirim elinize saglik on numara keske aynisi abla icinde olsa ben gercegini tatilde tam boyle degilde burax daha amatorce yaptik ama gotteki dovme piercing aksesuarler hemen heme ayni bidahaki sefer belki sizden biri ile yuzler kapali sekilde sesli yapariz😋😋😋

  • Güncelleme İsteyen Anonim 3 sene ago

    Tekrar yükleyin lütfen!