Zavallı adam kızını okutabilmek için çok çalışıyor. Sabahları muhasebe işinde öğleden sonra da taksiye çıkarak ekstra gelir elde etmeye çalışıyor. Ancak bu şekilde evini geçindirebilir ve kızının üniversite masraflarının altından kalkabilir. Bir günü daha bitirdikten sonra eve babasından miras kalan bisikletiyle geliyor. Halinden de anlaşılacağı üzerine epey terlemiş. Mini etekli ve transparan askılı giyinmiş kahpe kızı onu karşılıyor.

Canla başla ona bakmak için çalışan babasına erkek arkadaşı olduğunu söylüyor. Adam deliye dönerek annen daha 2 yıl önce vefat etti ona biraz saygı göster diyerek kızıyor. Hatunda birazdan gelecek ve sizi tanıştıracağım diyerek şımarıklık yapıyor. Kapı çaldığında koşarak kapıyı açıyor ve çocuğa sarılarak içeri geliyorlar. Babası arapların bombalı saldırılar yaptığı için oldukça endişeli ve çocuğun ceketinin içini kontrol etmek istiyor.

Bir problem olmadığını görünce koltuğa oturarak sohbet ediyorlar. Elemanın ailesinin petrol kuyuları olduğunu ve ailesinin aşırı derecede zengin olduğunu öğrenince adamın ağzının suyu akıyor resmen. Bol keseden çocuğa sıkarak hava atmaya çalışıyor. Kendi öz kızını resmen para karşılığında bu adama satıyor diyebiliriz. Bir insan paraya bu kadar tapsın, anında iş yerini arayarak işi bırakıyor kendini dubaide hayal ediyor. Daha tuvaletlerinde peçete yok götlerini gazete kağıdıyla sildikleri bir evde çocuğa yalanlarla dolu şeyler anlatıyor.

Kızına onu kendisine bağlaması için her şeyi yapmasını söylüyor. Hatta ikisini yatak odasına götürerek elemanını ayaklarına kapanıyor ve ayakkabı bağcıklarını sökerek keyifli vakitler diliyor. İçeriden gelen kızının inleme sesleriyle birlikte kapıyı dinliyor ve zengin erkek boşalacağı sırada içeriye koşarak adamı arkadan ittiriyor ve kızının hamile kalmasını sağlıyor. Böylece kızıyla evlenmek zorunda kalacak ve kendisi de zengin bir büyükbaba olacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments