Aşırı derecede zengin olan bu adam tehlikeli işler yapmaktadır. Oldukça gizli ve bütün herkes den uzak bir hayat yaşamaktadır. Helikopteri ile gezdiği sırada oldukça lüks bir striptiz klübüne helikopter ile yanaşıyor. Mekana girdiğinde herkes önünü ilikleyerek adama saygı duyuyorlar. Barmene bir sürü bahşiş bıraktıktan sonra dans eden kızları izlemeye başlıyor.

Giriş ücreti bile dünya kıyamet olan bu mekana elini kolunu sallayarak giriyor ve kızları paraya boğuyor. Tipi de oldukça yakışıklı olduğundan kızların hem kalbini hem amını kazanmayı hak ediyor. Ardından özel sipariş ile çok güzel bir kızı sahneye çıkartıyor. Bu eleman ağzının tadını biliyor beyler. Bir süre daha içkisini yudumlayarak hatunu seyreden bu abi kız kanına gelip gözlerini kapatana kadar oldukça delikanlı görünüyor.

Kızlar da paranın kokusunu almış olmalıdırlar ki bu abimizi görünce yolunu değiştiren erkeklere nazaran adama sırnaşıp kucağına oturuyorlar. Elemanda durumdan oldukça keyif alıyor ve penisinin üzerinde dans eden kızlara hiç bir şey söylemiyor. Hatunlar gittiğinde onları tekrar para karşılığında çağırıyor ve yiyici kızlarda adamdaki paraları fark edince rakamlarını yükselterek kaz gibi yolmaya devam ediyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.