Bebek bakıcısı olarak çalışan çıtır kızımız, öğle işlerini bitirdikten sonra biraz televizyon izleyerek uzanmak istiyor. Kumandayı koltuğun arasında ararken arkasında onu izleyen ev sahibini fark etmiyor bile. Eleman bu mini etekli hatunun arkasından yanaşarak beyaz külodunu yana sıyırır ve vajinasını dillemeye başlar. Kendinden geçen genç bakıcı, sulanan amcığını bir an önce doldurmak ister.

Hemen bakıcılık yaptığı bebeklerin babası olan adamı koltuğa oturtur ve penise yumulur. Bu sırada karısı salona geldiğinde hiç bir şey olmamış gibi devam ederler. Hatta kocasına “işin bittiğinde evrakları bulmama yardım eder misin” der ve oradan ayrılır. Gencecik kızla birlikte olmak için onu kucağına alarak hoplatır.

Geriye gelen siyahi kadın yemeklerin hazır olup olmadığını sorar. Yemekler hazır olmadığı için işlerini çabuk halletmelerini söyler. Birlikte mutfağa geçerler ve orada devam ederken evin hanımı yemek konusunda bir kaç taktik verir. Kocasını başka bir kızla izlerken o da azgınlığını durduramaz ve onlara katılır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • ismet 3 sene ago

    birazda ashley aleigh koyarmısın türkçe alt yazılı olsun