Sokaklarda gezip ajans ayağına gördükleri kızlara kaymaya çalışan tipleri bilirsiniz. 24 yaşındaki üniversiteli kıza ormanlık alanda sakso çektirdikten sonra eve götürecektir. Bu sefer ki diğerlerinden biraz farklı, yalarken sikin büyüklüğünü gören Londra’lı kız kendisi içine almak istediğini söylüyor. Olayların nasıl başladığına hemen ufak bir göz atalım…

Üniversite için bu şehirde bulunan çıtırımız arkadaşıyla ders çalışmış eve dönüyor. Cebi para dolu karı avcısı herifle köprü altında karşılaşıyorlar. Adamın radarına giren hatunun kurtulma şansı pek olmuyor. Karşısından hızlı hızlı yürüyerek gelen hanımefendiye selam vererek durduruyor. Kibarca özrünü dileyip iltifatlar etmeye başlıyor. Ajansı olduğunu ve iç çamaşırı çekimleri için yeni yüzler aradıklarını söylüyor. Haftaya deneme için geleceğini söyleyen kızın az sonra olacaklardan haberi yoktur.

Cebi para dolu abimiz fiziğini şimdi görmek için cebinden cukkaları çıkarmaya başlıyor. Öğrenci insanın halini bilirsiniz, geçinmek oldukça zordur. Bu para kıza fazla geldiği için tereddüt bile etmeden göğüslerini açıp gösteriyor. İkinci aşamada kasayı da görmek isteyen herifi kesinlikle geri çevirmiyor. Sakso için parasını alıyor ve ormanın yolunu tutuyorlar. Ağaçların arasında adam donu indirince hatunda film kopuyor. Bir kaç dakika yaladıktan sonra istemsizce azmaya başlıyor, böylesine büyük bir penisi içinde hissetmek istediğini söylüyor ve kesinlikle para istemiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments