İyimser kadın, şehir dışından gelen turistleri evinde çok cüzi bir miktarda ücret karşılığında ağırlamaktadır. Yeni evlenen çift balayını bitirdikten sonra son bir ülke görmek için bu şehre gelirler. Geldikleri yerde bu bayanın evinde kalmaya karar verirler ve valizlerle birlikte eve giriş yaparlar. Eve gelen misafirleri açık saçık kıyafetlerle karşılayan ev sahibi, oldukça güler yüzlüdür.

Biraz terbiyesiz olması adamın karısının canını sıksa da, eleman için bu bir problem teşkil etmez. Birlikte çay içelim mi diyerek kanepeye otururlar ve sohbet ederler. Bu çiftin seks ihtiyaçları için kalın bir dildo getiren ev sahibi, erkeğin sikini ellediğinde buna ihtiyacınız yokmuş diyerek gülümser. Karısı, cinsel hayatımız çok iyi bir sıkıntımız yok dese de adam için durum biraz farklıdır. Karısından anal seks ister fakat hiç bir şekilde olumlu cevap alamaz.

Bunu duyan misafirperver kadın, deneyebilirsin diyerek domalır. Karısı bu duruma daha fazla katlanamaz ve orayı terk eder. Bu sevimli kız ile baş başa kalan eleman, kadının götüne önce dildo sokar, ardından heybetli siki arka deliğe sokmaya başlar. Karısından alamadığını bu orospudan alabiliyor olmanın zevkiyle, hatunu perişan edene kadar becerir ve tatilinin tadını çıkartır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment