Canlı paraya ihtiyacı olan genç kız 18 yaşına girdiği gibi kendisine sigortalı yada yarı zamanlı bir iş bakmaya başlamıştır. Bir çok yer tecrübesiz eleman almadığı için çalışacak iş bulamayınca bir ailenin evinde bebek bakıcılığı yapmaya başlar. İlk bir kaç gün işe alıştıktan sonra aile kıza güvenir ve onu evde yalnız başına bırakarak dışarıya çıkarlar. Bu sırada evde canı sıkılan meraklı kız, etrafı kurcalayarak eğlenecek şeyler arar.

Raflardan birinde eski nesil kamera bulunca, bununla eğlenebileceğini düşünerek bir kaç video çekmek ister. Çektiği cinsel videoları izlemek istediği sırada ev sahibi olan adamın eski bir seks videosuna denk gelir ve onu izlemeye başlar. Onun büyük sikini görünce azgınlaşır ve ona bir not bırakmak için video çektiği sırada adam içeriye girer ve bu yaramazlık peşinde olan genç kızı bu yaptığı şeyden dolayı cezalandırır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • en sadik takipcin 10 ay ago

    reisim indirmw secenegini koymani rica ediyoruz biz suriyede gorevdeyz sebeke problemi var zor bela indirip musait bi yerde izlemek zorundayz toplu yasiyorz bide daha fazla alt yazili video atabilirsen cok guzel olur emegime saygilar kolay gelsn