Pazar günü evde yatarken birden kapının çaldığını duydum ve yatağımdan söverek uyandım. Bu saatte kim gelmiş olabilir ki diyerek küçük adımlarla kapıya doğru ilerledim. Kim o? Diye seslendiğimde ses gelmedi ve yanlışlıkla çaldılar diye düşünerek bastım küfürü. Çok geçmeden bir ses duydum ve baya tanıdık geldi.

Kapıyı açtığımda karşımda özel matematik dersi aldığım öğretmenimi görünce çok şaşırdım. Burada ne işin var diye sorduğumda beni ailen gönderdi dedi. Neyse gel içeriye diyerek onu eve aldım fakat canım hiç ders çalışmak istemiyordu. Bu yüzden onu evden göndermeyi istedim fakat parasını alamayacağını düşündüğü için bana ders anlatmak konusunda epey ısrarcıydı.

Bende işi biraz piçliğe vurarak sikimin kalktığını ve bu yüzden odaklanamadığımı söyleyerek tepkisini ölçtüm. Paraya ihtiyacı olduğu için bunu yapmak zorundaydı. Tamda tahmin ettiğim gibi sikime sarılarak yalamaya başladı. Bir posta ağzına boşaldıktan sonra onunla ders çalışmayı kabul ettim. Ertesi hafta tekrar öğretmenim geldiğinde bu sefer onu kesin sikecektim. Hem de aynı bahane ile 🙂

Bölüm 2: Geçen gün siktiğim matematik öğretmenime bugün tekrar çaktım

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

9 Comments