Deli dolu iki yakın arkadaş otostop ile seyahat etmeye karar verirler. Yolda kim durursa arabalarına binip en ucuz otellerde kalırlar. Geceyi geçirmek için yakın ve ucuz buldukları pansiyonda ufak bir problem yaşayacaklardır. İki kişi oldukları için çift kişilik oda tutarlar ve ödemeyi yapıp anahtarı alırlar.

İçeriye girdiklerinde ise 3 yatak görünce şok olurlar. Paranoyak olan kız tanımadığı birisiyle aynı yerde uyumak istemez. Belki seri katildir bizi öldürebilir diye düşüncelere kapılır. Travesti olan ise onu yatıştırmaya çalışır, pansiyonun elinde 2 kişilik oda olmadığı için burayı bize vermişlerdir diye düşünür. Tam bu sırada kapı açılır ve içeriye sakallı, küpeli bir adam girer.

Selam kızlar diyerek ranzanın üst kısmına yerleşir. Aralarında yatak kavgası başlar fakat adamın üst katı kaptırma niyeti yoktur. Her sene gelip burada yattığını söyler. İki arkadaş çaresizlikten dolayı mecburen geceyi burada geçireceklerdir. Her şeyden korkan hatun tekli yatağı alır, tranny olanda ranzanın altına geçer. Gece olunca herkesin uyuduğundan emin olan tro altındakileri çıkarıp mastürbasyon yapmaya başlar.

Sesleri duyan yabancı kalkıp çaktırmadan üstten bakar, kendini parmaklayan pilici görünce hemen kendiside soyunur. Üstte yattığı için ranzanın aralıklarından kalkmış çavuşu aşağı sarkıtır. Kendisini parmaklarken zevke gelen kısa saçlı lady tavanda penisi görünce kendisine hakim olamaz. Ağzına alıp yavaşça emmeye başlar, bunun üzerine oğlan bir hamle yapıp alta zıplar. Diğer paranoyak kızı uyandırmadan işlerini bitireceklerdir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

13 Comments