Adam otobüs durağında keklik gibi bekleyen sarışını görünce hemen harekete geçiyor. Rusya’dan gelen turistin yalnız olduğunu anlayınca eurocukları çıkarıp ahlaksız teklifler etmeye başlıyor. İşin sonu en son köprü altında bitecektir.

rus çıtıra para verip sikmek istedi köprü altına indiler
Rusya’dan gelen turiste ahlaksız teklifte bulundu

Hatunun yanına gidip sohbet etmeye başlıyor ve komiklikler yaparak samimiyet kazanmaya çalışıyor. Sevgilisi vardır fakat prag’a tek başına gelmiştir, bir aydır seks yapmıyordur. Okulu yeni bitirmiş başı boş geziyor diyebiliriz. Bizim elemanın aradığı hatun tipi olunca direk memeleri görmek için 100 euro teklif ediyor. Olmaz hımm kem küm demeden direk delikanlı gibi göğüslerini açıp gösteriyor.

Kızın bu rahatlığı tabi adamında biz izleyenlerinde hoşuna gidiyor, bu seferde kasayı görmek için 100lük teklifinde bulunuyor. Yol kenarında elbisesini sıyırıp güzel götünü elleten kaşar tamda istediğimiz türden 😂 İlişkiye girmek için 300 euro daha teklif ediyor ve hatun biraz düşünmeye başlıyor. Benim sevgilim var falan diyor, lavukta dilersen sadece sakso da çekebilirsin diyor. Amaç karıyı bir şekilde köprü altına indirebilmek, bir kere ağzına aldımı mutlaka devamı gelecektir. İnsanlardan uzak sakin bir yere gidiyorlar, dediğimiz gibi oluyor. Bir aydır yarak yüzü görmeyen kaşar ağzına aldığı anda alt bölgesi ıslanmaya başlıyor. Kendisi de ilişkiye girmeyi arzuluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments