Oto yıkama işçilerine kötü davranan bir kadın patron vardır. Ağzı bozuktur ve sürekli onları ezikleyip hor görmektedir. İki çalışanı bugün orospu kadından intikamını alacaktır. Küfür etmenin bedelini ödeteceklerdir.

Gençler işverenin emri üzerine arabasını yıkayıp temizliyorlar, sarışın hatun gelip “Sizin yüzünüzden geç kalacağım. Kaç saattir bir arabayı yıkayamadınız. Köylü herifler cahiller.” diyerek azarlayıp gidiyor. Evlerine ekmek parası götürdükleri için işçiler sesini çıkarmıyor. “Hemen bitireceğiz patron.” diyerek mülayim cevap veriyorlar.

Bu tarz seviyorsanız şuna da göz atmanızı öneririz.Çiftlikteki işçiler patronun kaşar kızını samanlıkta götürüyor

Kadın gittikten sonra kendi aralarında konuşmaya başlıyorlar. “Bu kadını ne sikerim be, onun yüzüne attırmak istiyorum. Zaten kocasını boynuzluyor.” tamda bu lafları söylediği sırada arkasında patronu gelip onları dinlemektedir. Yakalandıktan sonra sonuna kadar sizin için demedim diyerek inkar etsede iş işten geçmiştir. Diğer çocuğa “Arkadaşını hemen ıslat ateşi sönsün yoksa senide işten atarım.” emrini veriyor. Çaresiz çocukta yakın arkadaşını ıslatmak zorunda kalıyor. Sinirlenen işçiler intikam almak için orospuyu tutup aralarına alıyorlar. Söylediği lafları ona yedireceklerdir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • zeytin 4 sene ago

    bu kadın ayak üstü olmamış bunu yatırıp yatakta güzelce sikmek lazım. sağolasın admin