Uzun zamandır evli olan çift hafta sonu eğlenceli vakit geçirmek için internetten buldukları otelde yer ayırtırlar. Otele geldiklerinde ise resepsiyondaki adamın ilginç cümlelerine anlam veremezler. “Odalarımızda en kaliteli oyuncakları göreceksiniz!” ve “Duvarlarımız %100 ses geçirmezdir.” Bunun ne anlama geldiğini anlamayan karı koca kendilerine verilen anahtarı alıp yukarıya çıkarlar. Nereye geldikleri hakkında en ufak bir fikirleri yoktur.

69 numaralı odaya girdiklerinde ise yatağın üzerinde her boyda dildo mevcuttur. Adam bunun çok iğrenç olduğunu düşünür ve şikayet etmek için müdüre gider. Kadın belki eğlenceli vakit geçirebileceğini düşünürken eşinin tepkisi yüzünden sesini çıkaramaz. Odada tek başına kalınca oyuncaklardan birini alıp kendine sokmaya başlar. Bu sırada oda servisi kapıya dayanır, geleni kocası sandığı için içeriye gelebilir miyim cümlesine evet cevabını verir.

Otel görevlisine mastürbasyon yaparken yakalanır ve hemen üstünü yastıkla kapatır. Kocasının şikayet için gittiğini söyler fakat resepsiyon görevlisi otel prosedürü gereği para iadesi yapmadıklarını söyler. Müşteri memnuniyetini sağlamak için bu oyuncakların nasıl kullanıldığını dövmeli kadına gösterecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments