Yaşlı üvey annesiyle ilişkiye girecek oğlan neler olduda işler buraya geldi anlatalım. Her şey anngeler gününde hediye vermekle başlamıştır. Tabi kız kardeşinin yaptığı piçlikten ötürü yaşlı kadına dildo verecektir.

Babasının ikinci evliliği yapması üzerine yeni bir cici annesi olmuştur birde üvey kız kardeşi. Fakat iyi niyetli çocuk kadını çok sevmektedir, ona hep iyi davranır. Aralarının bu derece iyi olmasından üvey kız kardeşi rahatsız olur kıskanmaya başlar. Anneler gününde ikisi de hediye alıp kutuya koyarlar.

Kız kardeşim anneme aldığım kolyeyi değiştirip kutuma dildo koymuş

Sürpriz yapmak üzere matureyi salona çağırırlar, çocuk annesine seslenmeye gittiğinde kız kardeşi piçlik yaparak hediyeleri değiştirir. Oğlanın aldığı beyaz kolyeyi kendi kutusuna koyar. Erkeğin kutusuna ise dildo koyarak kapağını kapatır. Kadın paketleri açtığında şok olur, oğlundan gelen oyuncak penis hediyesine karşı ne diyeceğini bilemez.

Orospu kız kardeşim anneme aldığım hediyeyi değiştirmiş

Aslında içten içe beğenmiştir çünkü eşi sürekli dışarıda olduğu için eve pek gelemez. Odasına geçip bunu nasıl kullanacağını öğrenmeye çalışır kendi üzerinde denemeler yapar. Özür dilemek için gelen çocuk kapıyı açtığında yatak odasında kendine dildo sokan yaşlıyı görür. Özür dilemek istediğini söyleyecektir, kadın “Çok düşüncelisin tamda ihtiyacım olan şeydi teşekkür ederim.” der, nasıl kullanılacağı konusunda yardım ister.

Kıskanç kız kardeşin aralarını bozmak için aldığı oyuncak yarak ters etki yapmıştır. Dildoyla kendini kurcalarken gerçek bir yarak istediğini dile getiren sarışın oğlanın sikini avuçlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment