Karım işte olduğu için evde yemek yoktu. Bende dışarıda yeriz diye düşündüm ve kızımın odasına girip hazırlanmasını söyledim. Başı ağrıdığı için gelmek istemediğini söyledi. Aradan beş dakika geçti ve arabanın anahtarlarını bulamayınca tekrardan çocuğumun odasına girip sormak istedim. Kapıyı açtığımda kızım karşımda seksi iç çamaşırlarıyla duruyordu, elinde telefon kendi fotoğraflarını çekiyor.

Sanırım beni evden çıktım sandı ve hemen üzerini değiştirip erkek arkadaşına nude atmaya karar verdi. Hemen onu dizime yatırıp götünü tokatlamaya başladım, cezasını bu şekilde vermeyi düşündüm. Güzel götüne dokundukça sikim kalktı ve orospuyu sikerek adam etmeyi düşündüm. Madem başka erkeklerin yarağını istiyor, benimki varken çok uzakta aramasına gerek yoktu. Dizlerinin üzerine çökmesini söyledim ve ağzına verdim.

Genç bir kızla seks yapmayalı çok uzun zaman olmuştu, o kadar keyif alıyordum ki kelimelerle anlatamam. Bunun ensest ilişki olması zerre umrumda değildi. Kendimi tutamayıp içine boşaldım ve yüzüm güldü. Kızım creampie yaptığımı öğrenince çılgına döndü. Meğerse ona aldığım doğum kontrol haplarını içmiyormuş, hemen banyoya koşup klozete oturdu ve içindeki dölleri akıtmaya başladı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Halil 3 sene ago

    Amk sayfada ensestten başka bişey kalmadı

  • sonsess/ks 2 sene ago

    aga bu adm başta ki sahnede gayet edepli ahlaklı biri gibi ama oday bir giriyor o 2. girişi artık klasik sahne yani klasik cezalandırma.