42 yaşındaki kadın ikinci evliliğini yapıp yeni kocasının yanına taşınır. Adamın birde 20li yaşlarında bir oğlu vardır, kurdukları ailede mutlu mesut yaşamaya başlarlar. Eşi sabah işe gidip çalışıp eve bakar, bizim azgın karıda artık ev hanımı olmuştur. Çamaşırları yıkayıp yemek ütü falan derken günü geçip gitmektedir. Her bulduğu fırsatta kocasıyla telefonda konuşup akşamın olmasını beklerler.

Yıkanan giysileri asmak için oğlanın odasına girer. Delikanlıyı bilgisayarın başında arkadaşlık sitesinde profil oluşturan görür. Kahkahalar atmaya başlayınca ufaklığın üzüldüğünü görür ve hemen yanına oturup özür diler. Profildeki hakkımda kısmını doldurmasına yardım eder, tabi öncelikle oğluna daha önce kaç kızı siktiğini sorar. Utanıp sıkılan bıcırık kızarmaya başlar ve kısık sesle ben bakirim der.

Üvey annenden mi çekiniyorsun deyip tekrar gülen neşeli ablamız biraz rahat bir tiptir. Arkadaşlık sitesinde büyük mü yoksa küçük mü meme seversiniz sorusuna hemen 42 yaşındaki kadın atlayıp daha önce hiç gördün mü diye oğlana sorar? Eli kız eline değmemiş olduğu aklına gelince sütyeni indirip kavunları elletir. “Klitoris neresi biliyor musun? Bekle şimdi sana göstereceğim” cümlesinden sonra altındaki pantolonu çıkarıp külotunu yana sıyırır.

Bakire oğlumun beni sikmesine izin verdim

Çocuğun iki parmağını alıp klitine bastırarak nasıl okşayacağını gösterir. Bunun üzerine yaptığını doğru bulmayan ufaklık tekrar laptopa dönüp kaldığı yerden devam etmek ister. Azgın karının ise bırakmaya niyeti yoktur, seni milli yapacağım diyerek ağzına alıp yalamaya başlar. Birlikte geçirdikleri güzel dakikaların sonlarına doğru kocasından telefon gelir.

Yukarıda söylediğimiz gibi rahat bir tip olan hatun açıp aynen şunları söyler “İyiyim aşkım şimdi senin oğlunun bakir olduğunu öğrendim, beni sikmesine izin verdim oğlumuz artık milli oldu”. Bu cümleden sonra bizim bıcırık yıkılmıştır akşam işten dönen babasıyla neler yaşayacağını kimse bilemez.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments