Daha önceki videolardada karısını başka erkekler ile paylaşan bu gavatı hatırlayacaksınız. Olgun çekici karısını şimdide en yakın arkadaşının altına yatıracaktır. Bu fanteziyi önceden konuşup planlıyorlar, arkadaşı eli yüzü düzgün bir otelde oda kiralıyor. Kadın evde içine jartiyer giyip üstüne uzun palto geçiriyor. Otele vardıklarında koridorda yürürken karı arkasını dönüp kocasına içindekileri gösteriyor ve gülümsüyor.

Yüzünden anlayacağınız üzere az sonra başka herif tarafından sikileceği için çok heyecanlı ve isteklidir. Odaya vardıklarında kartla kapıyı açıp içeriye giriyorlar. Paltosunu çıkarıp bir köşeye fırlatıyor ve donla yatakta bekleyen herifin kucağına oturuyor. Kocasıda bu sırada olan biteni kameraya çekiyor, ara ara bu güzel fanteziye dahil olup sikini yalatıyor. Onun dışında eşinin çığlıklarını dinleyip keyif alıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • TENNO123 1 sene ago

    Ya admin bi tane amatör grup videosu vardı. 2 kız 2 erkek , erkeklerden biri zenci. zenci olan kızı hard sikiyor. diğer erkek pov şekilde çekim yapıyo. o sırada diğer kız da çekimi yapana sakso çekiyor. baya güzel kızdı ama videoyu bulamadım. bulursan tekrar paylaşır mısın. amatör bişeydi

  • güvenlik kameralarına bakan adamdan mutlusu yoktur