Okulun en tanınan yakışıklarından biriydim. Bütün herkes peşimden dolaşır benimle takılmak isterdi. Onlarla pek ilgilenmezdim. Hatta derslere karşıda ilgim pek yoktu. Okulun basketbol takımındaydım. Herkes bana hayrandı. Derslere sürekli geç kalışımdan ve derse girmediğimden dolayı ceza yedim. Okulun acımasız öğretmenlerinden koca götlü olgun kadındı. Herkes onu hayalinde sikmek için çabalıyordu. Beni sınıfa çağırarak söylediklerimi tekrarlı bir şekilde yazacaksın yoksa buradan çıkamazsın diyerek süreyi başlattı.

Ama karşımda göğüsleri patlıcak gibi durduğundan dolayı konsantre olamıyordum. Siki sertleşmeye başlamıştı. Fark etmiş olmalı ki masanın önüne geçerek düğmelerini açtı. Bacaklarınıda ayırarak bana milf amcığını sergiliyordu. Yanıma gelerek dudağıma yapıştı. Daha sonra dizlerinin üstüne çökerek sikimi ağızına almaya başladı. İşini biliyordu nerdeyse beni boşaltıcaktı. Direk masaya yatırıp olgun şeftalisini dillemeye başladım. Zevkten yerinde duramıyordu. Kalın aletimi ıslak olan öğretmen amcığına kökledim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Mustafa 6 ay ago

    Admin her isteğimi yerine getirdin bu zamana kadar eyvallah, adamın dibisin. Bir de güzel bir Lana Rhoades atsan çok güzel olur be. İyi çalışmalar 😃