İyi bir masöz olabilmem için okulda gördüklerimi sık sık tekrar etmem gerekiyor. Öğretmenimiz bize, masajın rahatlatıcı etkilerini deneyimlememiz için bir kişiye masaj yapmamızı istemişti. Eve gelir gelmez aklımda sadece bu ödev vardı. Öğretmenimiz bizlere masaj masası verdi ve evde aile bireyleri üzerinde sık sık çalışmalar yapmamız gerektiğini söyledi. Bende koca masayı sırtlayıp zar zor eve getirdim. Zili çaldığım gibi babamdan yardım istedim, koca masayı birlikte içeriye taşıdık. Annemi arayıp ne zaman geleceğini sordum çünkü onun üzerinde kendimi geliştirmeliyim. İşi olduğunu ve geç geleceğini söyledi. Evde başka insan olmadığı için tek çarem vardı. Tek şansım babam, ona gidip durumu anlattım ve ödevim için ona masaj yapmak zorundayım.

Onun üzerinde bu ödevi gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsat olduğunu düşündüm. Babam, günlük hayatın stresinden dolayı bazen gergin olabilirdi ve belki de ona biraz rahatlama sağlayabilirdim. Sağ olsun anlayışla karşıladı ve gidip soyundu, beline havlu sarıp masaya uzandı. Parmaklarımı babamın sırtına yerleştirdim ve nazikçe bastırarak kaslarını gevşetmeye çalıştım. Masaj yaparken, babamın yüzündeki gergin ifadenin yerini rahatlama aldığını görebiliyordum.

Ellerimle ritmik hareketler yaparak, kaslarını gevşetmeye ve stresini azaltmaya çalıştım. Babamın sırtındaki gerilimi hissettiğimde, daha fazla baskı uyguladım ve masajı derinleştirdim. Babamın bedeninden gelen rahatlama sinyalleri beni cesaretlendirdi. Masaj yaparken, babamın nefes alışverişinin düzeldiğini ve yüzündeki gülümsemenin büyüdüğünü fark ettim. Ona 15 dakika kadar masaj yaptıktan sonra durmam gerektiğini söyledi. Siki kalkmış ve kendini çok kötü hissediyormuş. Eğer durmazsam kötü şeyler olacakmış.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.