Pandemi döneminin uzun sürmesiyle birlikte öğrencilerin eğitiminden daha fazla geri kalmaması için devlet yeni öğretim yılını başlatır. Okulun ilk günü sabah kadroya yeni katılan hocalarla öğrencileri tanıştırma faslı vardır. Müdire hanım yeni atanan erkek beden eğitimi ve bayan hocayı çocuklara tanıtır. Merhaba deyip selamlaştıktan sonra okulu gezmek için sporcu öğretmen sınıfı terk eder. Müdür ise diğer kadını selamlamaları için çocukları tahtaya çağırır.

Öğrenciler okula yeni gelen öğretmene tecavüz etti
Yeni tayin olan öğretmen tecavüze uğradı durun diye bağırdı

Gelen her oğlan öğrenci bu latin güzelliğe merhaba derken götünü eller, diğeri memesini avuçlar, sonuncusu ise dudaklarından zorla öper. Neye uğradığını şaşıran çıtır hoca işi bırakıp burayı terk etmek istediğini söyler. Çocukların hiç terbiyesi olmadığını, bayan müdürün ise buna göz yumduğunu şikayet edecektir. Buradan kurtulmak öyle kolay mı?

Etrafını saran çocuklar ellerini kadının üzerinde gezdirip soymaya başlarlar. Masaya yatırıp soyunurlar, yeni atanan hocalarına gangbang tecavüz yapacaklardır. İlerleyen dakikalarda bu partiye branşı beden eğitimi olan adamda katılacaktır. Onun gözüne kestirdiği ise boşta kalan müdire hanımdır, eteğini sıyırıp diğer köşede patlatacaktır.


Filmimizde okul müdürü rolündeki öğretmenin daha önceki bölümde öğrencilerini evine çağırıp nasıl siktirdiğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İki erkek öğrencisini eve davet eden bayan öğretmenin istekleri vardır

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments