Ateşli ve azgınlıktan yanan bir öğretmen olan kadın bir öğrencisinin kendisini ziyaret edeceğini bilir. Önceden sikiştiği öğrencisinin ailesi olan ebeveynler içeri girdiğinde çocuklarının notlarında ki yükselişi soruyorlar. Son zamanlarda hiç olmadığı kadar yüksek notlar alan çocuklarında ki değişimi fark eden anne baba bu kadına bir öğrencisiyle ilişkiye girişinin doğru bir şey olup olmadığını soruyorlar.

Kadın ilk başta yalanlasa da bir süre sonra düşünmek zorunda kalıyor. Oldukça gerilen kadın bu çiftin karşısında ne diyeceğini şaşırır ve donup kalır. Kafasında bir kaç cümle toparlayıp dile geldiği sırada karşısındaki insanların ona orospu demesi üzerine birazcık alınır fakat bundan aynı zamanda hoşlanır. Şıllık karı, kocasına öğretmenle ilgilenmesi gerektiğini söylüyor. Adamda giderek kadının omuzlarına birazcık masaj yaparak üzerindeki ceketi ve gömleği çıkartarak büyük memeleri okşuyor.

Bu kadını tuttuğu gibi öğretmen masasının yanına getirerek ağzına vermeye başlıyor. Biraz naz yapan esmer öğretmen kıvama gelince söylenme sesleri inleme seslerine dönüşüyor. Kocası okul hocasını düzerken karısı da takma penisle olaya dahil olarak kadına sokmaya başlıyor. Ardından üçü birlikte kimsenin olmadığı okul sınıfındaki öğretmen masası üzerinde grup yapıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.