Özel lisede yeni çalışmaya başlayan akademisyen okula geldiği gibi müdür ile görüşüyor. Fizyoterapist olduğunu söylediğinde sapık müdürün aklına bir plan geliyor. Duruş bozukluğu olan liseli öğrencinin adını veriyor ve onunla özel olarak ilgilenmenizi istiyorum diyor. Tüm olan bitenlerden haberim olsun dedikten sonra yeni akademisyeni öğrencinin yanına yolluyor.

Eleman sınıfına gittiğinde bu koca memeli kızın ders çalıştığını görüyor. Kambur bir şekilde oturduğu için sırtı ağrıyan liseli, bu ağrıların sebebinin büyük göğüslere sahip olduğunu bilmektedir. Müdürün talimatları üzere kızın duruşunu düzeltmesi gerektiğini bilen oğlan, olaya hemen müdahale ediyor. Kızın duruşunu düzeltiyor ve bu şekilde oturursan sırtın ağrımaz diyor.

Daha detaylı inceleme için öğretmenler odasına gidiyorlar ve arabadaki taşınabilir masaj masasını açıyor. Kızı üzerine yatırdığı gibi sırtına masaj yapmaya başlıyor. Durumu hemen müdüre bildiriyor ve liseli çıtırın göğüslerini okşamaya başlıyor. Müdür odaya geldiğinde genç kızın kıvama geldiğini görüyor ve eline vermeye başlıyor.Yeni öğretmen ve okulun yöneticisi bu kızı araya alarak motor etmeye başlıyorlar. Hiç sesi çıkmayan kız zevk almaya bakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.