Kız arkadaşım özel ders almaya başladığından beri sürekli benim de onun yanında olmamı istiyordu. Dersler oldukça sıkıcı olduğu için tek derdim hatunum ile biraz eğlenmekti. Henüz öğretmenimiz gelmediği için onun göğüslerini biraz okşadım fakat kendisi ders bağımlısı bir insan olduğu için “-Her an gelebilir bunu şu an yapamayız, ödevlerimizi bitirmeliyiz.” gibi şeyler söyleyerek beni başından atmaya çalışıyordu.

Hal böyle olunca iyice canım sıkılmıştı ve ne yapsam diye düşünürken kapı çaldı. Öğretmen geldiğinde onu kapıda karşıladık fakat giydiği kıyafet yüzünden göğüslerine baka kalmıştım. Kendisi beni geri çevirip kıçıma bir şaplak attığında kendime geldim ve masaya giderek oturdum. Öğretmenimiz neler yaptığımızı kontrol etmek için kız arkadaşıma doğru eğilince çatalını gördüm ve ağzım açık bir şekilde bakmaya başladım.

Ardından piçlik değil mi elimde ki kalemi onun kalçalarının arasına bırakarak onu yoklamaya başladım. Kendisi de bundan etkilendiği epey belliydi ki kalemi bilerek yere attı ve kız arkadaşımın yanında masanın altından bana oral seks yaptı. Ardından aramıza oturarak hem sevgilimi hem de benim bacak aramı okşamaya başladı ve kız arkadaşım kendisini kaybedince “-Hocam özel ders almak istiyorum!” diyerek onunla içeri geçti. Seviştiklerini tahmin ediyordum fakat biraz beklememin iyi olacağını düşünerek bir süre oyalandım ve odaya girerek bunları iş üstünde yakaladıktan sonra ikisine birden yerleştirdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.