Oyun oynayan zengin çocuğu arkadaşıyla konuşuyor. Özel ders hocası yanına geldiğinde kulaklığı çıkartarak aynanın karşısına geçiyor ve kaslarına bakıyor. Aşağıdan seslenen annesi öğretmenin geldiğini ve artık aşağı gelmesini söylüyor. Eleman biraz söverek aşağı inmeye başlıyor. Aşağı geldiğinde ise sarışın anne bu yaptığının kabalık olduğunu dile getiriyor. Kişisel savunması ise işlerim vardı diyen çocuk hocasının problem yok demesiyle ortam yumuşuyor.

İçeriye geçerek ders çalışacakları sırada ortamın sessiz olmasından dolayı evden çıkan anne öğretmen ile evladını baş başa bırakıyor. Birlikte derse başlayacakları sırada çocuğun agresif tavırları kadını iyice sinirlendiriyor. Biraz gevşemek isteyen çocuk bütün arkadaşlarımın seksi öğretmenleri var sen hanım hanımcık bir şekilde karşımda oturuyorsun çok sıkıcısın diyor. Bunu hakaret olarak kabul eden koca memeli kadın ise adama amını gösterdikten sonra yanına giderek üzerindeki siyah bluzu çıkartıyor ve kocaman memelerini sergiliyor.

Özel ders aldığı hocasının büyük memelerini yaladı

Adamın ağzına vererek emmesini sağladığı sırada hayatında ilk kez göğüs görmüş gibi bu memelere saldırıyor. Ateşli öğretmen gözlüğünü çıkartıp saçındaki tokayı da bir kenarı fırlatarak orospu moduna bürünüyor. Pantolonu üzerinden siki avuçladığında kalktığını görüyor ve yakından bakmak için kemeri açıyor. Yok artık! Kocaman siki görünce oldukça sevinen esmer kadın hemen ağzına alıp sikişe geçmek istiyor. Üzerindeki eteğinden kurtulunca siyah jartiyeri ile inanılmaz bir çekicilikle siki emmeye devam ediyor.

Memeleri arasında bu siki de gezdirdikten sonra öğrencisinin kucağına geçen öğretmen son günüymüşcesine hopluyor. Sonunda yapmış olduğu kasların ve sporun karşılığını aldığını görmek bu erkek için oldukça onur verici olsa ki doyana kadar tokatlayarak öğretmenini beceriyor. Boşalmaya yakın siyah çoraplar ile ayak fetişi yaptıktan sonra kafası kadar memelere menilerini boşaltıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments