Oğulları yurt dışındaki öğrenci değişim programına katılınca evlerine gelen genç misafiri kabul etmek zorunda kalan kadın, bu durumdan pekte hoşnut görünmüyor. Evlerinde bir süredir kalan genç erkek, sürekli mastürbasyon yaparak tüm kıyafetlerini spermlerle doldurduğu için olgun ev sahibi kocasına durumu anlatıyor. Anlayışlı adam ergenlik çağında olan adamın halinden anlayarak karısını yatıştırmayı başarıyor ve oradan ayrılıyor.

Biraz eğlenmek isteyen genç, masada ders çalışırken kitabı yere atıyor ve olgun kadın yere eğilip kitabı alırken kocaman götüne bakarak akşama malzeme çıkartıyor. Bu durumdan epey etkileniyor ki öğlen şekerleme yaparken rüyasında bu kadının mini etekle karşısında dans ettiğini görüyor. Kendine geldiğinde ise hepsinin bir hayal olduğunu anlıyor ve hemen toparlanıyor. Ev sahibi kadın, içeriye geldiğinde inleme seslerini sen mi çıkartıyordun diyerek genç adama fırçayı kayıyor ve duşa gireceğini söylüyor.

Sapık herif bunu duyunca kadının peşinden giderek onu duşta gözetliyor ve yakalanmadan banyodan çıkmayı başararak doğru yatak odasına gidiyor. Kadının iç çamaşırı çekmecesini kurcalayarak külotlarını alıyor ve koklayarak 31 çekeceği sırada ev sahibi yatak odasına geliyor. Bu sırada kirli sepetine saklanmayı başaran genç, gizlice duştan sonra mastürbasyon yapan kadını gözetliyor. Fakat bu kez o kadar şanslı olmuyor ve yakalanıyor. Onu yakalayan olgun kadın, kocasıyla uzun süredir ilişkiye girmediği için bu genç adamı cinsel ihtiyaçlarını gidermek için kullanmak isteyerek üzerine çıkıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • RTÜK 7 ay ago

    ADAMLAR FİLM ÇEKMİŞ AMK YOK RÜYADA KARIYIGÖRÜYOR YOK SİKİNİ SAKLIYOR

  • Micheal 7 ay ago

    Yalnız kadın çok şirin değil mi 😍 bu küçük sapık bu kadını zerre haketmiyor 😍 !!!