Hem işin stresi hem evin temizliği sarışın olgun kadını çok yormaktadır. Birde üzerine iş seyahati çıkınca deliye döner, eve döndüğünde tek istediği yatıp dinlenmektir. Fakat oğlu ve köpeği koltuğu parçalamıştır, bana yeni koltuk alacaksın yada beni rahatlatacaksın diye bir teklifte bulunur. Daha önce ingilizce olarak yayınladığımız filme sizden gelen talep üzerine türkçe altyazılı olarak tekrar paylaşıyoruz.

Annesine koltuk alamayınca sikerek bedelini ödedi
Stres altındaki kadın rahatlamak için oğlundan sikini istedi

İçeriye girmeden önce uzun uzun telefonda konuşan annenin ne kadar sinirli olduğunu anlayabiliyoruz. Kendisi dakikalarca hayatın stresinden dert yanıyor. Eve girdiğinde yatıp uyumak istiyor ama binada tadilat yaptıkları aklına gelince dahada agresifleşiyor. Kapıyı açıp salona geldiğinde ise koltuğun köşesinde yırtıkları görüyor. Kalacak yeri olmayan oğluna acıdığı için evin anahtarını vermiştir. Genç adamın köpeği ise küçüktür, dişleri kaşındığı için her şeyi parçalamaktadır.

Yırtıkları gören kadın direk çocuğu çağırıp karşısına alır. Bağıra bağıra dert yanmaya başlar, köpek yüzünden aldıkları ikinci koltuk olduğunu söyler. Bana yeni bir koltuk alacaksın cümlesini kurarken bir anda düşünür. “O kadar paran olsa zaten ayrı bir evde kalırsın, fakir olduğun için bana başka bir iyilik yapacaksın.” diyerek seksi bakış atmaya başlar. İş seyahatindeyken tinderdan birini bulup sikişemediği söyler. Stres atabilmek için yarağa ihtiyacı vardır. Oğluna bana koltuk almıyorsan beni sikeceksin başka seçeneğin yok diyerek zemini hazırlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments