Üniversite hayatına başladığımdan beri ailemden uzak yaşamak epey keyif veriyordu. Dersler olduğunda okula gidiyor, genelde kızlarla takılarak vakit öldürüyordum. Bu yüzden bir kaç dersten kalsam da epey eğelenceli zaman geçiyordum. Burada edindiği erkek arkadaşlarım arasından bir tanesi oldukça delikanlı birisiydi. Sağ olsun her işimi hallediyor, bana çok yardımı dokunuyordu.

Bir gün evimde ki çamaşır makinesi bozulunca bu arkadaşımdan rica ederek çamaşırlarımı yıkamak istedim. Sağ olsun eve gidip halledebileceğimi söylediğinde eşyalarımı alarak yola çıktım. Eve geldiğimde annesi ile karşılaştım ve ona da durumu anlattığımda sağ olsun anlayışla karşıladı ve istediğin gibi makineyi kullanabilirsin dedi.

Çamaşır odasına girdiğimde arkadaşımın annesinin iç çamaşırlarını gördüm ve kendime engel olamayarak bir kaçını kokladım, bir tanesini de cebine alarak daha sonra koklarım dedim. Fakat ben bunları yaparken kimsenin beni izlemediğini sansam da annesi bu durumu fark ederek beni yanına çağırmış. Yanına gittiğimde ise üzerinde hiç bir şey olmayışına çok şaşırmıştım, meğer kocası fazla ilgilenmediği için cinsel arzularını benimle gidermek istemiş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.