Bugün oğlumla fantezilerimizi yüz yüze konuşmanın vakti geldi fakat ondan önce bu ortam nasıl oluştu onu anlatayım. Üvey oğlumun kız arkadaşından ayrıldıklarını duydum. Eve geldiğimde bizim ki odasına kapanmış dışarıya çıkmıyordu. Yanına gittiğimde suratının asık olduğunu gördüm. Sevgilisi hoş biriydi severdim ama çokta mühim değil. Neyin var anlat neden üzgünsün dediğimde yok bişey falan dedi. Bana anlatamazmış çünkü utanıyormuş. Konu ne diyecek olursanız bizim ki sevgilisini sikmediği için ayrılmışlar.

Oğluma ısrar edip anlatmasını istedim çünkü derdine çare olacağım. Israrım sonunda dayanamadı ve söyledi. Hiçbir kızla seks yapmamış, eğer sevgilisini güzel sikemez ise erken boşalırsa onunla alay eder diye korkuyormuş. Manitasını bunu terk etmiş. Ben sana yardımcı olabilirim öğretirim dedim şok oldu. Bana anneciğim demen beni azdırıyor oğlum gel sik beni dedim. Onunda bana evde nasıl baktığını iyi biliyorum. Fırsat buldukça götüme başıma kitleniyor, yani oğlumunda anne fantezisi var. Bu oğlana nasıl sikişeceğini öğretmek boynumun borcu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Joyvoda 8 ay ago

    Abi nasıl indirebilirim videoyu

  • Anonim 8 ay ago

    Gene bulmuşsununuz hayalet filmi erkek aktörün yüzü(suratı) görünmüyorsa ben buna hayalet adam film, derim. Lütfen film seçerken erkek sanatçıların yüzleri görünsün. Birde Anne filmleri daha çok yayınlarsanız sevinirim.Bir de filmin başında bayan sanatçınıın veya sanatçıların isim ve isimlerini yazrsanız sevinirim.