Oğlunun arkadaşları misafirliğe geldiğinde akşam yemeği için alışverişe çıkan kadın, evin ihtiyaçlarını aldıktan sonra geri döner. İçeride oyun oynayan gençler kendilerini kaptırdığı için küfürlü konuşurlar ve bu kadının eve geldiğini fark etmezler. Kadın aldığı eşyaları mutfağa bırakarak oğluna dolaba yerleştirmesini söyledikten sonra duşa gider. İçerde oyun oynayan piçler aralarında bu kadın hakkında ileri geri konuşmaya başlarlar.

Mutfakta işi biten eleman salona gelip sıra bende dediğinde gençlerden biri oyun kolunu ona bırakarak banyoya doğru ilerler. Lavaboya girecekken arkadaşının annesini duş alırken görünce kendine hakim olamaz ve telefonu çıkararak kadının cinsel fotoğraflarını çeker. Bununla da yetinmez ve sikini çıkartıp kaldırdıktan sonra kadının yanına gider.

Ne olduğunu anlamayan kadın korkudan amını ve memesini kapatsa da bu genç erkeğin büyük sikini görünce kendisine duş jeli sürmesine izin verir. Kocaman memeleri avuçlayarak köpürten eleman kadını azdırmayı başarır. Arzularına yenik düşen kadın bu oğlanın sikine sarılır ve ona sakso çekmeye başlar. Aradan kısa bir süre geçince oğlu gelip telefonunun çaldığını söyler.

Az kalsın yakalanıyorken hemen toparlanıp duştan çıkar ve telefona yanıt verir. Bu kadının seksi resimlerini çeken elemanda toparlanarak alt kata iner ve diğer arkadaşına kadının fotoğraflarını gösterir. Bu kez o yatak odasına gelerek kadınla ilişkiye girmeye başlar. Diğeri ise kısa bir süre sonra gelerek yatağa dahil olur ve arkadaşlarının annesi olan bu koca memeli kadını önlü arkalı sikerler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments