Yaşım gereği teknolojiye tam olarak ayak uyduramıyorum fakat aktif olarak internet kullanmaya çalışıyorum. Bugün bir problem oldu ve internet gitti. Bende hemen oğlumu arayıp nasıl çözebilirim diye sordum. Anne okuldayım gelemem, birebir derslerim var dedi. Fakat bu işlerden anlayan başka bir arkadaşını göndereceğim dedi. Çok geçmeden zil çaldı ve oğlumun en yakın arkadaşı bize geldi.

Modemin yerini gösterdim bir kaç düğmeye bastı, sonrada wifinin şifresi değişti dedi. Yardım sever oğlan cep telefonumu istedi. Yeni şifreyi girip modeme bağlayacakmış. Kimse açmaması için telefonumda parmak izi koruması var, bende kilidi açıp ona verdim. Yanlışlıkla ekranda kendi sikiş filmimi açık unutmuşum. Tuş kilidini açıp çocuğa verdiğim gibi benim videom oynamaya başladı.

Oğlumun arkadaşı beni sikilirken görünce utancımdan ne yapacağımı şaşırdım. Ondan kimseye söylememesini istedim. Zeki bıcırık beni düdükleyen kişiyi dövmesinden tanıdı. Bu bizim en yakın arkadaşımız dedi, hal böyle olunca benim bütün gizli saklı işlerim meydana çıktı. Kocamı oğlumun en yakın arkadaşıyla aldatıyordum.

Şimdi karşımdaki genç adamda beni tehdit etti, eğer banada vermezsen herkese anlatırım dedi. Olayın üzerini kapatabilmem için onada vermem gerekiyor. Başımdan göndermek için adetli olduğumu söyledim fakat götünü sikerim abla sorun değil dedi. Sanırım kaçış yolum yoktu, arka deliğimi feda etmek zorundaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • dukombo 1 sene ago

    bu sexmex filmlerinin hastası olduk sayenizde…daha çok videoların daha çok türkçe alt yazılı olmasını isteriz.Emeği geçen admine selamlar

  • mehmet 1 sene ago

    şu kadından daha fazla yüklesene admin

  • executioner 1 sene ago

    admin bu kadını zenci sikerken görmek istiyorum varsa senden ricam atsana