Bugün okuldan oğlumun atıldığı haberiyle karşılaştım. Şok oldum ve hemen okula koştum. Okula geldiğimde öğretmeni buldum ve durumu açıklamasını istedim. Oğlumun ne yaptığını sordum ve öğretmen bana onun diğer çocukların derslerine odaklanmasına engel olduğunu söyledi. Sadece bununla sınırlı değilmiş, daha fazla bilgi vermediler. Buna şaşırdım çünkü oğlum her zaman sınıfındaki en iyi öğrencilerden biriydi, tabi son dönemler babasıyla benim boşanmam onun bütün psikolojisini alt üst etti. Durumun ne olduğunu anlamak için eve gitmeye karar verdim. Öğretmenin evinin nerede olduğunu öğrenmek için okul yönetimine başvurdum.

Evine gittiğimde öğretmenle konuşmaya hazır olduğumu söyledim. İlk başta, beni içeri davet etmek istemedi. Ancak, sakin kalmaya ve tartışmayı yapmak için uygun bir yer bulmamız gerektiğini belirttim. Çok istemesede hoca beni evine davet etti, içeriye girdim. Konuştuğumuzda öğretmen, oğlumun diğer öğrencilerin dikkatini dağıttığı için onu sınıftan çıkardığını tekrarladı. Bu yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını düşündüm çünkü oğlumun böyle bir şey yapacağından emindim. Adam daha fazlasını anlatmaya başlayınca çok mahçup oldum. Oğlum derste çok ses çıkarıyormuş, sınıfın huzurunu bozuyormuş. Notları çok kötüymüş ve diğer öğrencinin birine vurmuş.

Öğretmene onu anladığımı söyledim, ancak oğlumun okuldan atılması gerçek bir ceza olacaktı. Bu sebeple, bana onu affetmesi ve tekrar okula kabul etmesi için izin vermesini rica ettim. Öğretmen hala kararsız görünüyordu ve “Yapabileceğim bir şey yok” dedi. Ancak ben vazgeçmedim ve elimden gelen her şeyi yapmak için çabaladım. Onunla empati kurmaya çalıştım ve oğlumun geleceği hakkında endişelendiğimi söyledim. Onu okula geri almaları için herşeyi yapmaya hazırdım. Israrla olmaz diyen hocanın fikrini değiştirmek için fiziğimi kullanmaya karar verdim. Tuvalete gidebilir miyim dedim ve yerini sordum. Banyoya geçtiğimde üzerimdeki kıyafetleri çıkardım ve seksi bir şekilde öğretmenin yanına geri geldim. Durun yapmayın hanımefendi desede kucağına oturduğumda nefesi kesildi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.