Genç adam Lucas salonda otururken yanına birden olgun üvey annesi gelir. Çocuğun üstüne çullanarak soyunmaya başlar. Bu olayın üzerine babası gelip ikilinin neler yaptığını oturup seyredecektir. Film için bir nevi ensest ve cuckold karışımı diyebiliriz, şimdiden iyi seyirler dilerim aşağıda biraz daha detay vereyim.

35 yaşında aşırı büyük memelere sahip çekici bir anneye sahip genç adam duygularına karşı koyamaz. Karşısında sevişmek isteyen taş gibi bir bayan vardır, tek korkusu babasının her an gelip onları yakalamasıdır. Anası sarkıntılık ederken bir kaç dakika içinde peder bey gelir. Çocuk korkudan ne yapacağını şaşırır, kucağında yarı çıplak milfle kala kalmıştır.

İlk başta şaşıran baba kızmak yerine izlemek istediğini söyler, ben gelmeseydim ne yapacaksanız aynı devam edin der. Bunun üzerine oğlan dolgun kalçalardan kavrayıp topuklu ayakkabı giyen annesini koltuğa yatırır. Hafif kıllı amcığa ağzını dayayarak yalamaya başlar. Buraya kadar okuduysan daha ne bekliyorsun play tuşuna basıp keyfini çıkar!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments