Acelesi olan insanlar yürüyerek gidecekleri yere genelde taksi ile gidiyor. Dolmuşa verecekleri paradan biraz daha fazlasını vererek hem klimalı hemde virüs olaylarından fazla etkilenmek istemedikleri için tercihlerini taksi yönünde kullanıyorlar. Havanın bu gün yağmurlu olmasından dolayı sarışın ablamızda öğlen molasında biraz ilerideki süpermarkete gidebilmek için yoldan geçen ticariyi durdurarak içine biniyor ve gideceği yeri söylüyor.

Öğle yemeği için sandviç için gerekli malzemeleri almak istediğini dile getirerek markete gitmek için yola çıkıyorlar. Öğle arasında yorucu bir gün geçirmişe benziyor ve taksiciyle sohbet ediyorlar. İkisi de yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek birbirlerine arkadaşlık kuruyorlar. Taksisinin çalındığını anlatarak konuya giren adam evirip çevirip mutsuz olduğundan ve mutlu olabilmek için bir şeylere ihtiyacı olduğunu söylüyor. Arkada ki yaşlı hatunda ona yardımcı olabileceğini söylediğinde, yaklaşık yarım saati olduğunu söyleyen kadını kimsenin olmadığı bir yere götürüyor.

Tenha bir yer bulduğunda arkaya geçerek ofis kıyafetleri olan hatunun göğüslerini elleyerek dudaklarına yapışıyor. Güzelce sevişirken bir yandan da acele ediyorlar çünkü bu mature iş yerine geç kalsın istemiyor. Daha önce arabada seks yapmadığını dile getiren kadın, kötü bir gün geçiren taksiciye vererek adamı mutlu etmeye çalışıyor. İşleri biteceği sırada ayaklarını kullanarak fetiş yaparak kötü geçen günü güzelleştiriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments