ikinci evliliğini yapan adam karısıyla mutlu mesut geçinmektedir. İlk eşinden olan oğlu 18 yaşına girince onu yanına almaya karar verir. Gamer olan ufaklık ise oyun bağımlısıdır, babasının yeni evinde hemen düzenini kurup internetten arkadaşlarıyla konuşup sohbet etmek ister. Bu sırada baba yanına eşini alıp oğluyla tanıştırmak ister. Sosyalleşmeye algılarını kapatan çocuk ebeveynlerini sikine takmaz.

Kadın bu duruma çok sinirlenir eve eşine bu durumun böyle devam etmeyeceğini söyler. Adamda biraz daha sabır göstermesini bekler, alışma sürecinde onu takma görmemezlikten gel diye tavsiyede bulunur. Adam eve yiyecek bir şeyler almak için market alışverişine çıkar. Bu sırada genç adam usb kablosunu prize takmaya çalışır ve elektriğe kapılır.

Korkudan hemen salona gidip üvey annesinden yardım ister. Bu sırada telefonla konuşan kadın onu takmaz ve yokmuş gibi davranır. Çünkü eşinin tavsiyesi bu yöndedir, ufaklıkta az önce elektrik çarptığı için görünmez olduğunu düşünmeye başlar. Sözde kendisinin süper güçleri vardır, bağırıp zıplamasına rağmen kadın onu görmeyecektir.

Hayalet olduğunu düşünmeye başlayan ufaklık sikini indirip kadının başına dikelir, göğüslerini avuçlamaya başlar. Bu duruma daha fazla dayanamayan üvey anne kafasını çevirip penisin büyüklüğüne bakar. Kocasınınkinden daha uzun olduğunu görünce dönüp ağzına alıp sıvazlar. İşlerini bitirdiklerinde marketten dönen adama yakalanacaklardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments