Ofiste çalışan azgın eleman kızları dikizlemek için ilginç yöntemler bulmuş. İş arkadaşı olan kadın lavaboya gittiği sırada kadının masasının altına gizli bir kamera bağlayarak telefonundan kontrol ediyor. Bağlantılar tamam olduğundan emin olduktan sonra bekleyişi sürüyor ve olayları görünce şok oluyor. Mini etekli genç kız azgınlıktan ofisin içerisinde mastürbasyon yapıyor.

Kalemi yere düşürünce masanın altındaki gizli çekim yapan kamerayı görünce olayı anlıyor ve biraz daha ileri giderek eteği sıyırıyor. Kayıtlar 1-2 dakika geç geldiği için telefona kitlenen adam bu ablamızın geldiğini görmüyor. Arkadan sinsice yaklaşarak telefonu alıyor ve beni mi izliyorsun tatlım diyerek çocuğu kıstırıyor. Ardından beni hayal ediyorsan bende bir yarak hayal ediyorum hadi gel bana yardım et bende sana yardımcı olayım diyerek masanın üzerin oturuyor ve çocuğu kravatından tuttuğu gibi amcığına doğru çekerek yalamasını sağlıyor.

Patronu telefonla konuşarak içeri geldiği sırada kız masanın alt kısmına saklanarak elemanın kahverengi kemerini açarak mavi pantolonun fermuarını indiriyor ve dalgayı çıkartarak okşamaya başlıyor. Patron eleman sekreterini sorduğu sırada ne diyeceğini şaşıran adam olaydan bir şekilde yırtarak ofis minyon tipli arkadaşını götten beceriyor.

Kategoriler

Anal, Genç, Pornhub, Sarışın, Youporn

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.