Ofis elemanı olarak başladığı iş yerinde sürekli olarak bir lamba problemi yaşayan eleman artık bunalmış durumda. Tam iş güç ile ilgili çalışırken ampul gene yanıp sönmeye başlıyor. Telefona sarılarak teknik ekibin dahili numarasını çeviriyor ve arızayı söyleyerek birini odama gönderir misiniz diye rica ediyor. Daha telefonu kapatmadan kapıyı çalan bir kadın görüyor. Bu kadar hızlı olabileceğine şaşırmasının yanında, bayan birini görünce iyice afallıyor.

Lambanın bozuk olduğunu söyleyerek odayı terk ediyor. İşler halledilirken bir bardak su alarak geri geliyor. Elinde telefon ile odaya girdiğinde kafasını bir kaldırıyor ve mini etekli bir kadının masanın üzerinde lambayla ilgilendiğini görünce ağzındaki su genzine kaçıyor ve öksürüyor. Öksürünce bütün su kadının eteğine geliyor ve özür diliyor. Anlayışlı teknisyen hemen eteği çıkartarak işine kaldığı yerden devam ediyor.

İşini bitirdiğinde ise bu kadını kucağına alarak yere indiriyor ve masasına oturuyor. Daha fazla bu hatunu burada nasıl tutabilirim diye düşündüğünde, bilgisayarım biraz kasıyor ilgilenebilir misiniz diye ricada bulunuyor. İyimser kadın bir bakayım diyerek masanın altına giriyor ve bilgisayarda sorun görmüyor. Asıl sorunu gördüğünde emekleyerek oğlanın bacak arasına giderek ofiste ilişkiye giriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.