Genç kız ev boş diye erkek arkadaşını alıp gelir. Kapıdan girdikleri gibi öpüşmeye başlarlar fakat annesi yanlarına gelip odaya çıkmalarını söyler. Üstelik baba bile evdedir, yukarıya odaya çıkan çift sevişmeye başlar. Evin önünde arabaları olmadığı için kızcağız ebeveynlerini evde yok sanmıştır. Fakat ateşli çocuklara bu engel değildir, kapılarını kapatıp kaldıkları yerden devam ederler.

çapkın damat anasına ayrı kızına ayrı geçiriyor casanova
Çapkın genç adam sevgilisini ve kaynanasını farklı odalarda sikti

Kızının sikişme seslerini duyan annenin ağzının suyu akar

Karı koca aşağıda televizyon izlemeye devam ederken olgun anne birden uykusunun geldiğini söyler. Yukarıya çıkıp biraz kestireceğim diyerek eşinin yanından ayrılır. Kızının oda kapısında durup içeriden gelen sesleri dinler. Gizlice aralıktan bakar ve oğlanın kocaman sikini görür. Ağzının suyu akar ve oğlanı arzulamaya başlar. Aradan geçen 5 dakika içerisinde genç kız sevgilisine söyle söyler “Aaa kelepçeleri arabada unuttuk aşkım, gidip getirir misin? Bugün bu fanteziyi yapmak istiyorum.” bunun üzerine pantolonunu tekrar giyen çocuk arabaya gidecektir.

Kızımı siktiğin gibi beni de sikeceksin diyen azgın anne

Tabi odadan çıktığı gibi olgun anne tarafından yakalanır ve kızımı siktiğin gibi beni de sikmeni istiyorum der. Kolundan tuttuğu gibi yatak odasına götürür. Kısacası genç adam hem anneyi hemde kızını farklı odalarda sikmektedir. Doyumsuz milfe bir süre çaktıktan sonra geri manitasının yanına döner. Kelepçeler arabada yoktu diyerek bir posta daha atar. Sonra tekrardan annenin yanına döner, altın vuruşu burada yapıp boşalırken içeriye sevgilisi gelir ikisini yakalar. Sesleri duyan babada gelir oda karısını yakalar, ortalık karışır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments