Keiran evlilik arifesindedir, nişanlısıyla birlikte kuracağı yuva için ev bakmaya gider. Emlakçı kadının cazibesine dayanamaz, karısını ilk günden aldatır. Eşi olacak kız ikisini alacakları evin yatak odasında basacaktır.

Kız evlenmeye çok isteklidir fakat adamın kafasında bazı soru işaretleri vardır. Bunları gidermeden evlenmek istemez ama sesini çıkaramaz. Nişanlısıyla ev bakmaya gittiklerinde çok beğenirler yayla gibi villadır. Fiyatının 500.000$ olduğunu öğrenince adam biraz fazla değil mi der. Evlilik delisi hatun “Yuva kuracağız sonuçta çok değil” sözleriyle noktayı koyar. Yatak odasına bakmak için üst kata çıktığında Keiran ve emlakçı mutfakta sohbet etmeye başlar.

Emlakçı beni baştan çıkardı

Elemanın mutsuzluğunu fark eden ev satıcısı neler olduğunu sorar. Sıkıntılarını anlatmaya başlar. Hayatın tadını çıkarıp heyecanlı bir şeyler yapmadan evlenmek istemez. Bu problemi çözmesi için seksi emlakçının bir fikri vardır. Yere çökerek sakso çekmeye başlar. Yakalanma korkusu heyecan katmaktadır, odalara bakıp alt kata inen nişanlısı bir anda ortaya çıkar. Yakalanmaya ramak kala direkten dönerler.

Emlakçı kadını sikerken nişanlısına yakalandı

Uzun penisli adam bu kadar yeter bırakalım dese de jartiyerli esmer buna izin vermeyecektir. Madem heyecan istiyordun o zaman nişanlın diğer odadayken beni sikeceksin der. Bir dakika kadar donup kalan adam niyetini bozar. Yarak hastası kaşara istediğini verir fakat sonunda nişanlısına yakalanınca bütün masraflar boşa gider.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment